Kimim Ben

Merhabalar, ben Halil Eren Erdem.

Milenyumda dünyaya gözlerini açan, sokak oyunları oynayabilmiş, komşu zillerine basıp kaçabilmiş, nispeten şanslı insanlardan biriyim. Kimileri evladı, kimileri arkadaşı, kimileri de tanıdığı olarak bilir beni. Siz nasıl görmek istiyorsanız öyle görün.

İlköğretimi Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde tamamladıktan sonra liseyi Mersin Eyüp Aygar Fen Lisesinde bitirdim. Ailemden uzak geçirdiğim dört yıl, kişiliğimin şekillenmesinde ve çabuk olgunlaşmamda çok etkili oldu. Mersin’de harika dostluklar edindim. Yaşattığı zorluklara ve üzerimde bıraktığı bazı kötü etkilere rağmen Mersin’i hep güzel hatırlayacağım.

Şu an ise Koç Üniversitesinde tıp ve psikoloji çift ana dal öğrencisi olarak eğitim hayatımı sürdürmekte ve başarılı bir bilim insanı olacağım günü sabırsızlıkla beklemekteyim. Bu sürecin ve devamının bana neler katacağını yaşayıp göreceğim. 

Biraz da hobilerimden bahsetmek gerekirse manzara fotoğrafları çekmek, nazım ve nesir yazılar yazmak, gündem hakkında düşünüp yorum yapmak hayatta en çok zevk aldığım işler. Kendime özel bir İnternet sitesi açıp blog yazıları paylaşmak istememin en büyük nedeni, yaparken keyif aldığım ve sonunda okunmaya, görülmeye değer bir ürün ortaya çıkaran uğraşları başkalarıyla paylaşmak istemem. Keyif aldığım işi yaparken başarılı olacağım konusunda da kendime çok güveniyorum.

Yorum yapıp paylaşarak yazılarımı daha fazla kişiye ulaştırabilmemi sağlarsanız çok sevinirim.

İnternet sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder, iyi eğlenceler dilerim.